Ledare och funktionärer

Här finner du kontaktuppgifter till ledare och funktionärer i vår kår.

Peter Isander

Peter Isander

Kårordförande, AL, Skogsbrynet, Ledare, Lokalfogde Gula Villan,
E-post: peter.isander@comhem.se
Mobil:
0707571748

Emil

Emil Öhman

Vice Kårordförande, AL Bävrarna, Roverscout, Medlemsregistrator, Köansvarig, Nyanmälningar, Nyckelpiga AL Gnagarna
E-post: emil@ohman.eu
Telefon:
08-759 63 19
Mobil:
0706-08 04 25

Är ansvarig ledare för Bävrarna & Gnagarna, Vice Kårordförande, medlemsregistrator, nyckelpiga och en del annat

Magnus Grönlund

Ledare
E-post: greenland7612@gmail.com
Mobil:
070-6397965

Nils Gothin

AL, Insekterna
E-post: ngothin@hotmail.com

Magnus Lindell

Ledare
E-post: limag@ownit.nu
Mobil:
073 - 398 90 86

Per Pettersson

Ledare
E-post: perzec@gmail.com
Mobil:
073-6347561

Lovisa Hultkvist Mulls

Ledare
E-post: lo.mills98@hotmail.com
Mobil:
076-858 20 77

Sindre Häggström

Ledare
E-post: sindre.haggstrom@hotmail.com
Mobil:
073-700 30 29

Anders Craemer

Ledare
E-post: anders.craemer@gmail.com
Mobil:
073 – 701 70 05

Nina Åhs Halvarsson

Ledare
E-post: lina_nina@live.se
Mobil:
070-680 34 99

AAEAAQAAAAAAAAymAAAAJDMzODkyODlhLWE2Y2QtNGQ4MS04NDY4LTk4NWM3YmQ2NTMwNg

Rasmus Eriksson

AL Stigfinnarna
E-post: rasmus.eriksson1@gmail.com
Mobil:
070-788 92 14

Marika Ask

Ledare
E-post: marika.ask@hotmail.com
Mobil:
070-765 75 32

Carl Norberg

Ledare
E-post: carl.norberg@gmail.com
Mobil:
073-5960770

Bennie Jonsson

Kårkassör AL, Asarna Postmottagare Styrelseledamot
E-post: bejo56@gmail.com
Telefon:
08-89 20 54
Mobil:
070-783 26 20

Ledare på Asarna och kårkassör

Per Hållberg

Ledare
E-post: lepe.hallberg@hotmail.com
Mobil:
070 - 589 19 87

Ledare på Asarna

Johanna Janzén

Ledare Styrelsesuppleant
E-post: johanna.janzen@syverkstan.se
Mobil:
0703-353205

Benny Lundstedt

Ledare
E-post: bennylundstedt@gmail.com
Mobil:
073-625 75 03

Tomas Österlind

Ledare
E-post: osterlind.tomas@gmail.com
Mobil:
073-726 69 28

Elvira Einarsson

Styrelseledamot Ledare
E-post: elvira.einarsson@hotmail.com
Mobil:
0737-525999

Lena Börjesson

Ledare
E-post: fam.borjesson@gmail.com
Mobil:
076-307 76 07

Andreas Sjödin

E-post: andreas.sjodin1@gmail.com
Mobil:
072-967 17 73

Håkan Granat

Ledare
E-post: hakangranat@hotmail.com
Mobil:
070-424 70 48

Jonas Adolfi

Ledare
E-post: jonas.adolfi@gmail.com
Mobil:
070-597 80 41