Ledare och funktionärer

Här finner du kontaktuppgifter till ledare och funktionärer i vår kår.

Bennie Jonsson

Kårkassör AL, Asarna Postmottagare Styrelseledamot
E-post: bejo56@gmail.com
Telefon:
08-89 20 54
Mobil:
070-783 26 20

Ledare på Asarna och kårkassör

Per Hållberg

Ledare, Asarna Medlemsregistrator, Köansvarig, Nyanmälningar, Nyckelpiga Styrelseledamot
E-post: pcyklisten@gmail.com
Mobil:
070-589 19 67

Ledare på Asarna

Emil

Emil Öhman

Kårordförande, AL Bävrarna, AL Gnagarna Webbansvarig
E-post: emil@ohman.eu
Telefon:
08-759 63 19
Mobil:
0706-08 04 25

Är ansvarig ledare för Bävrarna & Gnagarna, Kårordförande, webbansvarig

Magnus Grönlund

AL Skogsbrynet Ledare Styrelseledamot Kårsekreterare
E-post: greenland7612@gmail.com
Mobil:
070-639 79 65

Peter Isander

Peter Isander

Vice Kårordförande, Ledare, Skogsbrynet, Bokningsansvarig Gula Villan,
E-post: peter.isander73@gmail.com
Mobil:
070-757 17 48

Nils Gothin

AL, Insekterna
E-post: ngothin@hotmail.com

Niklas Borell

Ledare Insekterna Styrelseledamot Kanotfogde
E-post: niklas.borell@gmail.com
Mobil:
070-776 24 06

Fredrik Mellblom

Ledare Insekterna
E-post: fredrikmellblom@gmail.com
Mobil:
073-369 50 90

Mikael Hållberg

Ledare Stigfinnarna
E-post: mickee.hallberg@gmail.com
Mobil:
073-541 98 85

Lena Börjesson

Ledare
E-post: fam.borjesson@gmail.com
Mobil:
076-307 76 07

Andreas Sjödin

Ledare
E-post: andreas.sjodin1@gmail.com
Mobil:
072-967 17 73

Håkan Granat

Ledare
E-post: hakangranat@hotmail.com
Mobil:
070-424 70 48

Björn Dawson

Ledare Asarna
E-post: bjorn@dawsons.se
Mobil:
070-236 57 86

Jonas Adolfi

Ledare
E-post: jonas.adolfi@gmail.com
Mobil:
070-597 80 41

Mattias Lindell

Styrelseledamot
E-post:
Mobil:
073-509 31 30

Anders Nyström

Ledare Asarna
E-post: anders@nystrom.nu
Mobil:
0707-22 59 59

Peter Bjurman

Ledare
E-post: p.bjurman@telia.com
Mobil:
073-6461489

Mikael Simonsson

Ledare Stigfinnarna
E-post: mikael.simonsson96@gmail.com
Mobil:
073-958 66 84

Malin Sandström

Ledare Stigfinnarna
E-post: malin97sandstrom@hotmail.com
Mobil:
076-113 50 63